Sakarya Araba Koltuğu Yıkama

Ev ve iş yerlerinden sonra kişilerin en çok vakit geçirdikleri alan arabalardır. Uzun ve sürekli kullanım alanı olan arabaların koltuklarının kirlenmemesi mümkün değildir. Araç yıkama işleminde sadece koltukların yüzeyleri temizlenmektedir ve derinlemesine araç koltuğu temizleme hizmeti için muhakkak bir oto koltuk yıkama firmasından destek almalısınız. Araç koltuklarınız günlük kullanımda toza kir ve çeşitli sebeplerden dolayı leklere mağruz kalmaktadır. Vakitinde yapılmayan temizlikten dolayı derinlemesine işleyen lekeler git gide tahammul edilemez bir görüntüye ulaşır. Tam manası ile temiz olabilmesi için derinlemesine temizlik şart! 

Araç koltukları dışardan bakıldığında temiz gibi görülsede özellikle uzun süre araç koltuk temizliği yapılmayan ve hijyenik hale getirlimeyen koltuklar güngeçtikçe daha hızlı kirlenirler. Özellikle oto koltuk kılıfları tozları ve kirleri içierisine çekerek görünmez bir leke yuvağına dönüşürler. Dışarıdan temiz görünmesi, koltukların bakteri ve mayt oluşmamış izlenimini arttırsada iç süngerlerine kadar toz ve kir barındırırlar. Bu bakteriler ve maytlar sağlığınızı tehdit etmekte. Araç koltuklarını silmek temizlemek manasına gelmez. Derinlemesine temizlik için Sakarya araç koltuk temizleme olarak sizlere aracınız neredeyse orada, yerinde hizmet veriyoruz.

ARACINI NEREDEYSE ORADA TEMİZLİYORUZ

Sakarya Araba Koltuğu Yıkama Aşamaları

Araba koltuğu temizleme hizmetinin birkaç önemli detayı bulunmakta. Önemli olan kriter araç koltuklarınız temizlik işleminin ardından hiçbir zarara ve deformasyona uğramadan derinlemesine temizlenmiş olur. Araç koltuk yıkama ekibimiz aracınızın koltuklarını detaylı inceledikten sonra koltuklarınıza en uygun temizleme yöntemi ile müdahale edilir. 

Sakarya oto koltuk temizleme hizmetinde ilk adımımız koltuklarınızın türü ve dokusu tespit edilir, Tespitin ardından araç koltuk temizlemesinde kullanılacak materyaller belirlenir. Koltuk türünüze ve dokusuna göre özel köpükleme makinalarımız ile koltuk kirleri yumuşatılır. İyice yumuşayan ve köpükle iç içe geçen koltuklarınız fırçalama veya silme işlemi ile durulanır. Aynı işlem ikinci defa yapıldıktan sonra iyice durulanır ve çeşitli solüsyonlar ile çok daha temiz görünmeleri sağlanır. Özel ürünlerle ve vakum makinesi ile derinlemesine temizlenen araba koltukları, sanki yeniymiş gibi bir görünüm kazanırlar.

 

Araç Koltuklarınız İlk Günkü Gibi Tertemiz Olsun İstiyorsanız Aşağıda Bulunan Formdan Bize Ulaşın.

Sakarya Koltuk Yıkama | Sakarya Koltuk Yıkama Firması | 8 Saatte Kuruma Garantili Sakarya Koltuk Temizleme Hizmeti | Sakarya Koltuk ve Koltuk yıkama
Sakarya Koltuk Yıkama | Sakarya Koltuk Yıkama Firması | 8 Saatte Kuruma Garantili Sakarya Koltuk Temizleme Hizmeti | Sakarya Koltuk ve Koltuk yıkama